Srednja šola za strojništvo
Programa nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Govorilne ure

GOVORILNE URE DOPOLDNE PROSTOR
AHČIN Marko torek 13:00-13:30 C 246 (zbornica)
BALON Jožef petek 10:35-11:20 C 245
BASAJ Iztok četrtek 9:00-9:45 C 245
BEOVIČ Anton ponedeljek 8:55-9:15 M 102
BOGATAJ Tomaž individualno po dogovoru  
BOGATAJ Miroslav sreda 9:00-9:30 C 246 (zbornica)
BREJC Janko ponedeljek 8:55-9:40 C 246 (zbornica)
CAPUDER Danijela ponedeljek 8:00-8:55 C 246 (zbornica)
ČENČIČ Barbara četrtek 8:55-9:40 C 246 (zbornica)
ČENČIČ Branka sreda 8:55-9:40 C 244
ČERNE Klemen ponedeljek 11:25-12:10 C 246 (zbornica)
DEBELAK Tadej petek 11.25-12:10 C 91
DEMŠAR Janez ponedeljek 11.00-12:00 M 114
DIMITROVSKA Adrijana sreda 8:55-9:40 C 246 (zbornica)
ERCE Zvonka sreda 9:00-9:30 C 246 (zbornica)
FRELIH Drago ponedeljek 7:00-9:30 mehanične delavnice
GABROVŠEK France torek 12:30-13:30 M 014
GAČNIK Vanja ponedeljek 8:50-9:25 C 246 (zbornica)
GARTNER DOLINAR Petra sreda 8:55-9:40 C 246 (zbornica)
GARTNER Tadej četrtek 9:00-9:30 C 246 (zbornica)
HADALIN Monika četrtek 9:00-9:30 C 91
HAFNER Breda torek 10:35-11:20 C 246 (zbornica)
HAMLER N. Damjana četrtek 10:35-11:20 C 245
HVASTI Katarina torek 12:15-12:45 C 246 (zbornica)
JELENC Franc torek 8:55-9:40 M 108
KALAN Vlasta petek 8:45-9:15 C 246 (zbornica)
KAVČIČ Irena sreda 10:00-10:30 C 246 (zbornica)
KAVČIČ Jaka ponedeljek 9:45-10:30 C 246 (zbornica)
KAVČIČ Tea petek 10:00-10:30 C 246 (zbornica)
KERMAVNAR Mitja torek 10:30-11:00 C 246 (zbornica)
KLANJŠEK TOMŠIČ Erna petek 12:15-13:00 C 246 (zbornica)
KOKALJ Alojzij torek 9:00-9:45 M 105
KOPAČ Gorazd četrtek 8:00-9:00 M 109
KOŠIR Aleš četrtek 12.30-13:00 M 101
KROPE Katja torek 9:45-10:30 C 246 (zbornica)
KRMELJ Jožica sreda 11:30-12:00 C 246 (zbornica) ali C 252
KROLNIK Nuša torek 11:25-12:10 kabinet ŠVZ
LAMPIČ Andreja glej E-asistent C 246 (zbornica)
LUZNAR Matjaž petek 8:55-9:40 M 118
MAVRI Ivan sreda 9:00-10:00 M 109
METAJ Matjaž četrtek 9:00-9:30 C 246 (zbornica)
MLAKAR Bogomir sreda 11:25-12:10 kabinet ŠVZ
MRAK Jure ponedeljek 12:00-13:00 M 001
MRAVLJA Julijan ponedeljek 12:45-13:15 M 114
NEMEC Viljem ponedeljek 8:10-8:55 C 246 (zbornica)
OBLAK Tamara sreda 8:55-9:30 C 246 (zbornica)
PODOBNIK Marko petek 9:30-10:15 M 101
POLJANŠEK Borut četrtek 10:35-12:00 M 100
POTOČNIK Vesna petek 9:45-10:15 C 246 (zbornica)
POŽAR Tadej ponedeljek 8:55-9:40 C 246 (zbornica)
PRAPROTNIK Matej torek 9:45-10:30 C 246 (zbornica)
PROSEN Kristjan ponedeljek 9:45-10:30 C 246 (zbornica)
PUKETA Aleš torek 8:55-9:40 C 246 (zbornica)
SRNEC Jure četrtek 8:55-9:40 M 101
ŠIFRER Tanja četrtek 12:15-13:00 C 246 (zbornica)
ŠLIBAR Stanko sreda 9:00-9:40 C 91
ŠTRUKELJ Ivan ponedeljek 9:00-9:30 M 105
ŠUBIC Emil četrtek 9:45-10:15 C 246 (zbornica)
ŠTURM Primož petek 8:55-9:40 M 101
TRPIN Alenka sreda 10:35-11:20 C 246 (zbornica)
ŽAKELJ Vladimir petek 9:45-10:15 C 246 (zbornica)
ŽIBERT Simona torek 8:50-9:20 C 246 (zbornica)

Srednja šola za strojništvo

Šolski Center Škofja Loka

Podlubnik 1b
4220 Škofja Loka

T: +386 (0) 4 50 62 300

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

RSS Šolski Center Škofja Loka na Facebook-u Šolski Center Škofja Loka na Twitter-ju Šolski Center Škofja Loka na Youtube-u
Eduroam (education roaming)

Cobiss+

Simbioza Šola


Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016


ZNA – Znanje Nas Aktivira

Slovensko izobraževalno omrežje - 2020

UIL

Munera 3

Lesni Feniks

Pomoč v stiski

Pomoč v stiski