Srednja šola za lesarstvo
Programa nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Vrtiljak poklicev 2014

vrtiljakV četrtek, 23. 10. 2014, je na Vrtiljaku poklicev med 7 srednjimi šolami, ki so na zanimiv način predstavljale poklice, za katere se lahko izobražujemo na Gorenjskem, sodelovala tudi naša šola. Prireditev je potekala na Srednji ekonomski, storitveni in gradbeni šoli Kranj.

Naslov naše delavnice je bil »3D konstruiranje in izdelava smrekove pručke«. Naši dijaki so obiskovalcem – osnovnošolcem najprej predstavili konstruiranje pručke na računalniku, nato pa so obiskovalci pručko tudi izdelali. V osrednjem delu prireditve pa se je naša šola predstavila z izdelavo ptičje hišice.

Upamo, da je obisk Vrtiljaka marsikomu olajšal poklicno odločitev.

Več fotografij najdete na fb. Avtor fotografij: Klemen Buh

Srednja šola za lesarstvo

Kontakt

Kidričeva 59
4220 Škofja Loka

T: +386 (0) 4 50 62 340

W: www.scsl.si
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

RSSŠolski Center Škofja Loka na Facebook-uŠolski Center Škofja Loka na Twitter-juŠolski Center Škofja Loka na Youtube-u


ZNA – Znanje Nas Aktivira

Slovensko izobraževalno omrežje - 2020

UIL

Munera 3

Lesni Feniks

Pomoč v stiski

Pomoč v stiski

English

Iskanje po strani

Javni razpisi

Kadrovske štipendije

moj.scsl.si

 

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

Mi in Facebook