Učitelji, razredniki, govorilne ure

SŠL

Srednja šola za lesarstvo | Učitelji, razredniki, govorilne ure

Janez Belič

lesarstvo, razrednik 3. Dmt

GU sreda 8.55-9.40     L zbornica Trata

E janez.belic@scsl.si

Danijela Capuder

naravoslovje, razrednik 1. Ga

GU ponedeljek 8.00-8.55     L zbornica Trata

E danijela.capuder@scsl.si

Janja Čenčič Gartner

slovenščina, razredničarka 2. Jl

GU torek 12.15-13.00     L zbornica Trata

E janja.cencic-gartner@scsl.si

Bojan Drobnič

organizator PUD - lesarstvo, razrednik 3. Em

GU četrtek 9.00-9.30     L pisarna Trata

E bojan.drobnic@scsl.si

Vanja Gačnik

naravoslovje

GU torek 8.50-9.30     L C246

E vanja.gacnik@scsl.si

Jožef Gregorc

vodja delavnic - lesarstvo

GU ponedeljek 8.55-9.40     L delavnice Trata

E jozef.gregorc@scsl.si

Neža Gubanc

lesarstvo

GU sreda 9.45-10.35     L zbornica Trata

E neza.gubanc@scsl.si

Janja Hadalin

lesarstvo, razredničarka 1. Dmt

GU ponedeljek 8.55-9.40     L zbornica Trata

E janja.hadalin@scsl.si

Katarina Hvasti

matematika, razredničarka 3. Doi

GU četrtek 11.30-12.00     L C246

E katarina.hvasti@scsl.si

Jože Jarc

praktični pouk - lesarstvo

GU torek 9.00-9.45     L delavnice Trata

E joze.jarc@scsl.si

Igor Jelovčan

lesarstvo, razrednik 4. Ml

GU ponedeljek 9.00-9.40     L zbornica Trata

E igor.jelovcan@scsl.si

Dimitrij Jeraj

lesarstvo, razrednik 5. Ml

GU četrtek 8.55-9.40     L zbornica Trata 

E dimitrij.jeraj@scsl.si

Mojca Jezeršek

svetovalna delavka, razredničarka 1. Em

GU sreda 8.05-8.50     L T102

E mojca.jezersek@scsl.si

Marija Jurjevič

slovenščina, razredničarka 3. Al

GU ponedeljek 9.00-9.45     L T102

E marija.jurjevic@scsl.si

Dragica Kalan

matematika, razredničarka 1. Al

GU petek 8.05-8.40     L zbornica Trata

E dragica.kalan@scsl.si

Jaka Kavčič

fizika

GU torek 8.55-9.40     L C246

E jaka.kavcic@scsl.si

Katja Krope

tuji jeziki

GU četrtek 11.25-12.10    L C246

E katja.krope@scsl.si

Peter Kurnik

lesarstvo, razrednik 2. Al

GU torek 9.00-9.40     L zbornica Trata

E peter.kurnik@scsl.si

Irena Leban

lesarstvo

GU ponedeljek 9.00-9.30     L zbornica Trata

E irena.leban@scsl.si

Marko Legat

praktični pouk - lesarstvo

GU torek 9.00-9.45     L delavnice Trata

E marko.legat@scsl.si

Aleš Malnarič

lesarstvo, razrednik 2. Em

GU petek 9.00-9.30     L zbornica Trata

E ales.malnaric@scsl.si

Andreja Mlakar

športna vzgoja, razredničarka 2. Dmt

GU petek 9.00-9.30     L zbornica SŠL Center

E andreja.mlakar@scsl.si

Irena Prevc Hajdinjak

tuji jeziki, razredničarka 4. Al

GU sreda 8.55-9.40     L zbornica Trata

E irena.prevc@scsl.si

Bojan Prezelj

praktični pouk - lesarstvo

GU ponedeljek 9.15-9.45     L delavnice Trata

E bojan.prezelj@scsl.si

Aleš Puketa

športna vzgoja, razrednik 2. Bs

GU ponedeljek 10.35-11.20     L C246

E ales.puketa@scsl.si

Milan Štigl

ravnatelj, lesarstvo

GU ponedeljek 7.00-7.45     L ravnateljeva pisarna Trata

E milan.stigl@scsl.si

Ambrož Vuga

družboslovje, razrednik 1. Jl

GU torek 8.55-9.40     L C165

E ambroz.vuga@scsl.si

Dostopnost