Srednja šola za strojništvo
Programa nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Prvi šolski dan 2019/20

Vse informacije glede prvega šolskega dne si lahko preberete tukaj.

Prevzem učbenikov iz učbeniškega sklada

Prevzem učbenikov iz učbeniškega sklada bo potekal po spodaj objavljenem razporedu:

 

26. 8. 2019

27. 8. 2019

28. 8. 2019

8.00–10.30

1. letnik strojni tehnik

2. Čo, 2. Čsm, 2.Do,
2. Ei, 2. Fk, 2. Ha,
2. Fa, 2. Ga

2. As, 2. Bs,

11.30–12.30

1. letnik orodjar (vajenci), strojni mehanik (vajenci)

4.As, 4. Bs, 4. Cs,

1. Js,

2. Js

3. As, 3. Bs,

3. Cs

13.00–14.30

1. letnik orodjar, inštalater, avtoserviser in avtokaroserist

3. Čo, 3. Do, 3. Ei,

3. Fa, 3. Ga, 3. Ek

4. Ms, 4. Ns, 
4. Ks,   

5. Ms, 5. Ns

Prosimo, da se držite razporeda. S seboj morate prinesti potrdilo o plačilu, saj vam v nasprotnem primeru učbenikov ne moremo izročiti.

Uradne ure Srednje šole za strojništvo

V času šolskih poletnih počitnic bo med 8. julijem 2019 in 16. avgustom 2019 spremenjen delovni čas tajništva.

  • Torek, 9. julij 2019, od 8. do 11. ure (tajništvo - I. nadstropje, pisarna 144)
  • Torek, 16. julij 2019, od 8. do 11. ure (računovodstvo - pritličje, pisarna 40)
  • Torek, 23. julij 2019, od 8. do 11. ure (tajništvo - I. nadstropje, pisarna 144)
  • Torek, 30. julij 2019, od 8. do 11. ure (računovodstvo - pritličje, pisarna 42)
  • Torek, 6. avgust 2019, od 8. do 11. ure (računovodstvo - pritličje, pisarna 42)
  • Torek, 13. avgust 2019, od 8. do 11. ure (tajništvo - I. nadstropje, pisarna 144)

Od 19. avgusta 2019 dalje pa tajništvo deluje po običajnem delovnem času.

Razpored poklicne mature

Razpored poklicne mature
(4.A, 4.B, 4.C, 5.M, 5.N)

DATUM PREDMET URA UČILNICA
24. 8. 2019, sobota SLO pisno ob 9.00  
26. 8. 2019, ponedeljek MAT pisno ob 9.00  
  ANG ustno ob 7.15  
27. 8. 2019, torek SLO ustno
(4.A, 4.B)
ob 7.15  
  SLO ustno
(4.C, 5.M, 5.N)
ob 7.15  
28. 8. 2019, sreda ANG pisno ob 9.00  
  MAT ustno ob 7.15  
29. 8. 2019, četrtek 4. predmet ustno ob 7.15  
30. 8. 2019, petek strojništvo/avtomehatronika
pisno
ob 9.00  
2. 9. 2019, ponedeljek strojništvo ustno
(4.A)
ob 12.00  
  avtomehatronika ustno
(5.N)
ob 12.00  
9. 9. 2019, sreda PODELITEV SPRIČEVAL ob 9.00  

Razporedi po učilnicah bodo na dan izpita objavljeni na vratih učilnic. Dijaki pridete na maturo 30 minut pred začetkom in poiščete učilnico, v katero ste razporejeni.

Razpored zaključnih izpitov

Razpored zaključnih izpitov
(3.Č, 3.D, 3.E, 3.F, 3.G, 3.H)

DATUM PREDMET URA UČILNICA
26. 8. 2019, ponedeljek SLO pisno ob 9.00 C168, C167, C162
27. 8. 2019, torek izdelek oz. storitev in zagovor
3.Č
ob 7.30 M100
  izdelek oz. storitev in zagovor
3.D in 3.E
ob 7.30 M108
  izdelek oz. storitev in zagovor
3.F, 3.G, 3.H
ob 7.30 M001
28. 8. 2019, sreda SLO ustno
(3.Č, 3.F, 3.H)
ob 7.15 C168
  SLO ustno
(3.D, 3.E, 3.G)
ob 7.15 C167
30. 8. 2019, petek PODELITEV SPRIČEVAL ob 9.00 C242

Srednja šola za strojništvo

Šolski Center Škofja Loka

Podlubnik 1b
4220 Škofja Loka

T: +386 (0) 4 50 62 300

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

RSS Šolski Center Škofja Loka na Facebook-u Šolski Center Škofja Loka na Twitter-ju Šolski Center Škofja Loka na Youtube-u
Eduroam (education roaming)

Cobiss+

Simbioza Šola


Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016


ZNA – Znanje Nas Aktivira

Slovensko izobraževalno omrežje - 2020

UIL

Munera 3

Lesni Feniks

TOM telefon 116 111

TOM telefon 116 111

Video

English

Iskanje po strani

Javni razpisi

Kadrovske štipendije

moj.scsl.si

 

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

Mi in Facebook

 

Top 10

Ni oznak.