Srednja šola za strojništvo
Programa nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Uradne ure Srednje šole za strojništvo

V času šolskih poletnih počitnic bo med 8. julijem 2019 in 16. avgustom 2019 spremenjen delovni čas tajništva.

  • Torek, 9. julij 2019, od 8. do 11. ure (tajništvo - I. nadstropje, pisarna 144)
  • Torek, 16. julij 2019, od 8. do 11. ure (računovodstvo - pritličje, pisarna 40)
  • Torek, 23. julij 2019, od 8. do 11. ure (tajništvo - I. nadstropje, pisarna 144)
  • Torek, 30. julij 2019, od 8. do 11. ure (računovodstvo - pritličje, pisarna 42)
  • Torek, 6. avgust 2019, od 8. do 11. ure (računovodstvo - pritličje, pisarna 42)
  • Torek, 13. avgust 2019, od 8. do 11. ure (tajništvo - I. nadstropje, pisarna 144)

Od 19. avgusta 2019 dalje pa tajništvo deluje po običajnem delovnem času.

Razpored poklicne mature

Razpored poklicne mature
(4.A, 4.B, 4.C, 5.M, 5.N)

DATUM PREDMET URA UČILNICA
24. 8. 2019, sobota SLO pisno ob 9.00  
26. 8. 2019, ponedeljek MAT pisno ob 9.00  
  ANG ustno ob 7.15  
27. 8. 2019, torek SLO ustno
(4.A, 4.B)
ob 7.15  
  SLO ustno
(4.C, 5.M, 5.N)
ob 7.15  
28. 8. 2019, sreda ANG pisno ob 9.00  
  MAT ustno ob 7.15  
29. 8. 2019, četrtek 4. predmet ustno ob 7.15  
30. 8. 2019, petek strojništvo/avtomehatronika
pisno
ob 9.00  
2. 9. 2019, ponedeljek strojništvo ustno
(4.A)
ob 12.00  
  avtomehatronika ustno
(5.N)
ob 12.00  
9. 9. 2019, sreda PODELITEV SPRIČEVAL ob 9.00  

Razporedi po učilnicah bodo na dan izpita objavljeni na vratih učilnic. Dijaki pridete na maturo 30 minut pred začetkom in poiščete učilnico, v katero ste razporejeni.

Razpored zaključnih izpitov

Razpored zaključnih izpitov
(3.Č, 3.D, 3.E, 3.F, 3.G, 3.H)

DATUM PREDMET URA UČILNICA
26. 8. 2019, ponedeljek SLO pisno ob 9.00 C73, C74, C162
27. 8. 2019, torek izdelek oz. storitev in zagovor
3.Č
ob 7.30 M100
  izdelek oz. storitev in zagovor
3.D in 3.E
ob 7.30 M108
  izdelek oz. storitev in zagovor
3.F, 3.G, 3.H
ob 7.30 M001
28. 8. 2019, sreda SLO ustno
(3.Č, 3.F, 3.H)
ob 7.15 C73
  SLO ustno
(3.D, 3.E, 3.G)
ob 7.15 C74
30. 8. 2019, petek PODELITEV SPRIČEVAL ob 9.00 C242

Projekt SPOT svetovanje Gorenjska

Vse informacije  o projektu SPOT svetovanje Gorenjska najdete v spodnjem dokumentu:

 

Diferencialni in popravni izpiti - jesenski rok

Diferencialni in popravni izpiti
(jesenski rok)

DATUM PREDMET URA UČILNICA
19. 8. 2019, ponedeljek MAT pisni ob 9.00 74, 73
  PUD ob 9.00 M109
  UME, DRU, NAR pisni ob 9.00 163
  ENS pisni ob 9.00 165
  EES, ESI, MES, THR pisni ob 9.00 162
  SNE pisni ob 9.00 163
  FIZ pisni ob 9.00 165
  ANG pisni (2.A) ob 9.00 163
  NAK pisni ob 9.00 165
20. 8. 2019, torek SLO pisni ob 7.30 74
  MEH, pisni
TES, TKP pisni
ob 7.30 73
  ANG pisni ob 7.30 163
  DNV, DGM, PMV, PPN pisni ob 7.30 165
  EESp, PKOp, POOp, PRMp ob 7.30 MIC ZBORNICA
21. 8. 2019, sreda SLO pisni
(Lampič, prof)
ob 7.30 163
  MAT pisni
(4.B, 4.C, 4.N, 5.M)
ob 7.30 74
  EOV pisni ob 7.30 73
22. 8. 2019, četrtek INTERESNE DEJAVNOSTI ob 7.30 PRED ZBORNICO

original PDF dokument

Srednja šola za strojništvo

Šolski Center Škofja Loka

Podlubnik 1b
4220 Škofja Loka

T: +386 (0) 4 50 62 300

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

RSS Šolski Center Škofja Loka na Facebook-u Šolski Center Škofja Loka na Twitter-ju Šolski Center Škofja Loka na Youtube-u
Eduroam (education roaming)

Cobiss+

Simbioza Šola


Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2016


ZNA – Znanje Nas Aktivira

Slovensko izobraževalno omrežje - 2020

UIL

Munera 3

Lesni Feniks

TOM telefon 116 111

TOM telefon 116 111

Video

English

Iskanje po strani

Javni razpisi

Kadrovske štipendije

moj.scsl.si

 

Šolski center Škofja Loka • moj.scsl.si

Mi in Facebook

 

Top 10